Jazykové hádanky ženy

Mně je to jedno!

Obvyklou jazykovou hádankou ženy, je věta „Mně je to jedno!“ V tomto případě si můžete být jistí, že ať se jedná o cokoli, ženě to rozhodně jedno není. Důvodů, proč Vám tvrdí pravý opak, může být mnoho. Může být naštvaná, že jste ji v něčem ihned nepochopili nebo se může stydět za své požadavky. Snažte se tedy nejprve vyřešit tento problém. Dejte jí najevo, že víte, že Vám neříká pravdu, a zeptejte se,proč Vám neodpovídá narovinu. Ať už se příčinu dozvíte, či nikoliv, snažte se s ní jednat tak, jako by Vám odpověděla popravdě.
vzteklá žena 

Nic!

S následující situací se v životě setkal snad každý muž. Žena je evidentně podrážděná a odpovídá Vám jen úsečně. Nejste si vědomí, že byste něco provedli, a tak tedy zvolíte logickou otázku: „Co se stalo, miláčku?“ Následuje však chladné „Nic!“ Co teď s tím? Pravidlo číslo jedna zní: Když Vám žena odpoví, že se NIC nestalo, máte devadesáti devíti procentní šanci, že se NĚCO stalo. Jenže jak přijít na to, co se stalo? Nejprve se dopodrobna zamyslete, zda jste opravdu něco neprovedli. Zaměřte se na detaily.
obuté nohy
Pokud budete mít sebemenší podezření, že by se mohlo jednat o ponožky, které jste nechali ležet na prádelním koši a nedali je dovnitř, zeptejte se, zda právě to není důvod jejího hněvu. Žena by přinejmenším měla ocenit Vaši snahu. Pokud ani to nepomůže, zeptejte se ještě několikrát, co se stalo, ale v průběhu delšího časového rozmezí. Mezitím partnerce věnujte svoji pozornost. Zeptat se jen tak mimochodem uprostřed fotbalového zápasu, není dobrý nápad. V případě, že ani po delší době Vám nesdělí, co se stalo, dejte jí najevo, že poznáte, když se necítí dobře, může za Vámi kdykoli přijít a jste ochotni situaci řešit.
 

Dělej si, co chceš!

Fráze „Dělej si, co chceš!“ má různé obměny, jako je například „Jdi si, kam chceš!“ a podobně. V tomto případě Vám žena dává najevo, že jí vadí Vaše úmysly, ale nechce být za „stíhačku“ a ubírat Vám na volnosti. Opět se tedy zeptejte, proč Vám neřekne vše narovinu az jakého důvodu jí vadí, že například půjdete na pivo s kamarády místo toho, abyste trávili večer doma. Pokud se nesetkáte s úspěchem, zkuste zkrátka udělat s radostí pravý opak toho, co tvrdí. Můžete tak docílit, že si žena uvědomí, jak jí rozumíte a příště Vás za kamarády bude pouštět s úsměvem na tváři.
mladí u vody 
Vyznat se v ženách je opravdu tvrdý oříšek, jelikož někdy ženy nerozumí ani samy sobě. Zkuste se proto naučit chápat alespoň tu svoji. Buďte trpěliví, ale zároveň se nenechte absolutně ovládat.