Dřevo nebo keramika?

Při pohledu na výrobky z atelieru Křepická keramika opravdu můžete zaváhat. V sekci „přírodní pruh, hnědá a šamot“ najdete velice zajímavé kousky. V podkategorii „pruhovaná“ se totiž skrývají nádoby, které jsou tříbarevné, v odstínu béžové, cihlové a tmavě hnědé. Vypadají opravdu, jako by byly ze dřeva. Tato decentní keramika se hodí do každého interiéru. A nejen to. Výrobky jsou kvalitní, glazury mají atest a dokonce i zkoušky na chuťové vlastnosti od hygienické stanice. Tvary jsou tradiční, ale i velice nápadité, zvláštní a originální. A výběr druhů zboží? Opravdu nadstandardní.
modelování z hlíny 1
·         HRNKY – kávové, čajové, polévkové, ale i opravdu obří. Buclaté, rovné i kónické. Soudkovité i vysoké rovné půllitry. Speciální hrníčky hranaté i maličké na espreso. Některé mají dokonce na oušku keramické kávové zrnko.
·         KONVICE – čajové a kávové, opět všech možných tvarů a velikostí. Můžete si vybrat i celou soupravu a to s miskami, hrníčky a třeba i s tácem.
·         DOPLŇKY – nač si vzpomenete. Podšálky, ohříváky, čajová sítka, cukřenky.
·         KUCHYNĚ – je libo kořenky, misky, mísy, obří zadělávací a polévkové mísy? Je tu vše. A samozřejmě také pece na jablka, oblíbené zejména v poslední době.
·         PIJÁCKÉ NÁDOBÍ – toto poněkud zvláštně pojmenované okénko skrývá džbány všech velikostí, lahve, půllitry a soupravy. Také nádherné kalichy, poháry a kalíšky.
·         DALŠÍ  – ano, zde najdete širokou škálu různých užitečných výrobků, jako jsou aromalampy, olejové lampy, popelníky, květináče, opět v přepestré nabídce tvarů a velikostí.
stopy po pneumatikách
Oko člověka, který má rád přírodní přirozené věci jistě potěší keramika matná, ale pro praktiky, kteří mají rádi výrobky výraznější je vhodné zhotovení lesklé.
A kdybyste tu přece jenom nenašli přesně to, co potřebujete, napište jim, mají zde zakázkovou tvorbu a jistě se vynasnaží vám vyhovět. Tak neváhejte a podívejte se.