Multifunkční bazénové tablety

V dnešním světě je velkou novinkou produkt, který má více účinků a přitom je lehce dostupný a finančně nenáročný. Zaručuje čistou vodu, bezpečnost a kvalitu. Co víc si přát?

tablety

Multi tablety 5v1 jsou moderním produktem, který v sobě nese hned několik významných prvků, díky kterým zůstane naše voda v domácím bazéně na zahradě čistá, průzračná, krásná, a především hygienicky bezpečná. Mnoho z přípravků bazénové chemie je zaměřeno pouze jednosložkově, což znamená, že v sobě ukrývají jeden prvek a buďto čistí, nebo přidávají chlor nebo zamezují vzniku krust na bazénu a podobně. Tento přípravek jich v sobě ukrývá více a jsou přesně obsaženy tak dokonale, že fungují na sto procent, díky čemuž se na tento přípravek vždy můžeme plně spolehnout.

Účinkování tablet

Tento přípravek má mnohé výhody. Hned na začátku si řekneme, že komplexně zabezpečuje vodu v domácím zahradním bazénu, jde tedy o přípravek, který nemá obdoby, protože je více složkový. Co zaručuje a na co se u něj můžeme spolehnout? Tyto produkty:

1)      Zabezpečují optimální koncentraci chloru ve vodě.
2)      Stabilizují hodnotu PH.
3)      Udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě.
4)      Brání vzniku inkrusů na stěnách bazénu a na dně. Tyto nežádoucí prvky také znehodnocují bazénové příslušenství, mohou jej ničit nebo znehodnocovat, od čehož vznikají další problémy.
5)      Usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot. Díky tomu se nečistoty následně snadněji dostanou do filtrace.

vodička

Existují produkty:
Ø  Mini https://store.google.com/product/google_home_mini – pro menší bazény. Hmotnost 20 g.
Ø  Maxi – pro střední a velké domácí bazény. Hmotnost 200g.
Ø  Grand – pro velké domácí bazény, které mají objem vody nad padesát metrů krychlových. Hmotnost 500g.
 Velkou výhodou je snadné dávkování. Stačí jedna tato tableta a máte postaráno z hlediska hygieny a čistoty o komplexní zabezpečení vody ve vašem domácím zahradním bazénu. Stačí umístit do plováku, dávkovače nebo skimmeru. Bude se pomalu rozpouštět a udržovat vodu čistou, průzračnou a hygienicky bezpečnou. Pomalu a volně dochází k uvolňování účinných složek.