Půjčka na vlastní bydlení


Banky důkladně zkoumají žádosti o půjčku, prohlížejí registry, stačí jen, že jste se v minulosti opozdili se splátkou nebo je váš účet v mínusu a půjčka vám nebude schválená. Ale máte možnost požádat o nebankovní americkou hypotéku, kde se vás, na rozdíl od bankovní společnosti, nebudou ptát, na co peníze potřebujete, jaký je váš celkový příjem a proč máte záznam v registru.
Půjčka na vlastní bydlení
Postačí vaše schopnost, že můžete schválenou nebankovní americkou hypotéku splácet. Jen je zde nutné upozornit, že stejně jako je to u bankovní tak i u nebankovní společnosti má klient povinnost danou zákony, a to ručit nemovitostí. Je to kvůli tomu, že se se společnosti kryjí před tím, že byste přestali půjčenou částku splácet. Nemovitostí může být například pozemek, byt, nebo i chata. Pokud žádnou nemovitost klient nevlastní, může za něho ručit někdo jiný. To znamená třetí osoba, kterou může být někdo z rodiny, nebo i z přátel. Pokud chcete opustit svůj byt v panelovém domě na sídlišti, neměli byste váhat. Byty v historických centrech moc na prodej nebývají, většinou se stejně jako například rekreační nemovitosti prodávají či předávají v široké rodině. Zvláště pokud se jedná o lukrativní místa, kterých je poskrovnu.
Byty ve staré zástavbě
Také se vyhnete vlastním bydlením neustále se zvyšujícím poplatkům za spotřebované energie, za nájmy a služby, které jsou v nájemních bytech neustále navyšované. A bohužel, pokud by někdo uvažoval o tom, že není proč spěchat, že se stačí několik let uskromnit, nejezdit například na dovolené, omezit kulturní vyžití a postupně na vysněnou nemovitost našetřit, je zde faktor, se kterým je nutné počítat. Jedná se o inflaci, která naši měnu tak zeslabuje, že podle odborníků se šetření nevyplácí. To co jste před pár lety koupili za určitou částku, tak to už nyní za ty peníze nemáte šanci koupit.