Záznam v registru vás už trápit nemusí

Také patříte k těm, kteří získali záznam v registru? Možná jste někdy v minulosti udělali velkou chybu, a tak za ni nyní pykáte právě tím, že máte záznam v bankovním anebo v nebankovním registru. Ovšem možná jste naopak neudělali nic výjimečného, a tak jako většina lidí máte záznam v registru čistě jen proto, že jste se opozdili s platbou za energie, za telefon anebo za zdravotní a sociální pojištění. A kvůli tomu teď máte potíže s půjčkou.

euro

Je jasné, že v životě nezřídka dochází k situacím, které není možné vyřešit jinak, než potřebným úvěrem. Potřebujete splatit své finanční závazky? Musíte investovat do podnikání? Musíte investovat do svého budoucího povolání, ať už se jedná o koupi automobilu anebo třeba koupi bytu na nové adrese? Anebo máte zkrátka jakýkoli jiný důvod, proč potřebujete peníze.

V takovém případě by vám jistě přišla vhod půjčka, u které nebude váš záznam v registru nikoho zajímat. Špatná zpráva je, že ať už se obrátíte kamkoli, tak si váš registr všichni prověří. Dobrá zpráva je, že na rozdíl od bankovních domů, kde vám se záznamem v registru nikdo nic nepůjčí, nemusí v nebankovní společnosti něco takového vůbec vadit.

I když budete mít menší či větší záznam v registru, tak i přesto můžete bez potíží získat nebankovní hypotéku bez registru, která se od klasického úvěru bude lišit pouze vyšší úrokovou mírou. A to je přece skvělá nabídka!
Zásadní pro získání této půjčky jsou dva faktory: a to vaše příjmy a nemovitost jako záruka za úvěr.

drobné mince

Vaše příjmy musí být přirozeně dostatečné k tomu, abyste svou půjčku mohli pravidelně měsíc co měsíc splácet. To je zásadní kritérium také pro vás, aby se nestalo, že vás půjčka namísto pomoci stáhne ke dnu.
A druhá podmínka zní, že musíte mít nemovitost, kterou se za takový závazek zaručíte. Anebo se za něj za vás zaručí někdo druhý.